17.10.2017Soutěž Europassu

Národní centrum Europass ČR vyhlašuje soutěž

 

Odpovězte na otázku

Do jakých dokumentů Europassu si můžete zaznamenat svou dobrovolnickou zkušenost?

 

Odpověď najdete na webu www.europass.cz a správnou odpověď nám napište do zpráv na facebooku https://www.facebook.com/europass.cr. K odpovědi připojte do zprávy své jméno a příjmení a kontakt na sebe, abychom Vás mohli informovat v případě výhry.

Vyhrát můžete jedno z pěti zavazadel sbalených na cesty.

Jde o batoh nebo vak, ve kterém najdete flash disk ve tvaru karty, usb rozbočovač, blok s tužkou, kompas, manikúru, zrcátko, sluchátka, baterku, čokoládu, bonbóny, šňůrku na klíče a další drobné předměty.

Hlavní výhra obsahuje kromě zmíněných věcí ještě termosku a hrací set na poker.

Výhry do soutěže poskytly vedle Národního centra Europass také Centrum fiktivních firem, Dům zahraničních služeb a projekt Národního ústavu pro vzdělávání Podpora krajského akčního plánování.

Soutěž probíhá od 17. do 24. října 2017.

Losování pěti výherců proběhne 25. října odpoledne na veletrhu Profesia days na stánku Národního ústavu pro vzdělávání.

Pravidla soutěže:

Pořadatelem soutěže je Národní centrum Europass ČR (NCE ČR).

Do slosování o pět výher se dostane každý, kdo v termínu průběhu soutěže od 17. do 24. října 2017 odpoví správně na soutěžní otázku „Do jakých dokumentů Europassu si můžete zaznamenat svou dobrovolnickou zkušenost?“, odpověď pošle do zpráv na facebooku Europassu https://www.facebook.com/europass.cr spolu s následujícími údaji: jméno a příjmení a kontakt (e-mail nebo telefonní číslo), na kterém Vás budeme kontaktovat v případě výhry.

Slosování o pět výherců proběhne na veletrhu Profesia Days 25. října odpoledne 2017 v Praze. Výhru si můžete vyzvednout v Praze v Národním informačním centru pro mládež, Na Poříčí 1035/4, 110 00 Praha 1, anebo nebo Vám ji můžeme také poslat poštou v případě, že nám po oznámení, že jste byli vylosování, předáte Vaši adresu.