26.10.2018Soutěžte s Europassem

Zapojte se do soutěže Europassu a vyhrajte jeden z pěti balíčků dárkových a reklamních předmětů Europassu a dalších organizací a projektů (DZS, Cefif, Ecvet).

 

Jak se zapojit do soutěže?

Najděte v databázi pro vydávání dodatků k osvědčení edo.europass.cz/edo/search, jak se nazývá obor s kódem 18-20-M/01 a jakou úroveň kvalifikace podle EQF má absolvent tohoto oboru. Do zprávy na facebooku https://www.facebook.com/europass.cr/ nám napište správné odpovědi: název oboru a odpovídající úroveň EQF, která je na dodatku uvedena.

Délka trvání soutěže: 30. 10. – 6. 11. 2018

Vyhlášení výherců: 7. listopadu 15,30 na veletrhu Profesia days  v Praze

Pravidla soutěže:

Pořadatelem soutěže je Národní centrum Europass ČR (NCE ČR).

Do slosování o pět výher se dostane každý, kdo v termínu průběhu soutěže od 30. října do 6. listopadu 2018 napíše správnou odpověď na soutěžní úkol: Najděte v databázi pro vydávání dodatků k osvědčení edo.europass.cz/edo/search, jak se nazývá obor s kódem 18-20-M/01 a jakou úroveň kvalifikace podle EQF má absolvent tohoto oboru, a do zprávy na facebooku https://www.facebook.com/europass.cr/ nám napíše správné odpovědi: název oboru a odpovídající úroveň EQF, která je na dodatku uvedena. Ke správné odpovědi je potřeba dodat i následující údaje: jméno a příjmení a kontakt (e-mail nebo telefonní číslo), na kterém Vás budeme kontaktovat v případě výhry. Po vyhlášení a vyrozumění výherců soutěže budou veškeré údaje i kontakty z našich záznamů smazány.

Slosování o pět výherců proběhne na veletrhu Profesia Days 7. listopadu 2018 odpoledne v Praze, vylosované výherce budeme kontaktovat. Výhru si můžete vyzvednout v Praze v Národním ústavu pro vzdělávání v Praze 10 nebo Vám ji můžeme také poslat poštou v případě, že nám po oznámení, že jste byli vylosování, předáte Vaši adresu.