10.09.2013Kde nás potkáte na podzim – Gaudeamus (igitur)

Národní centrum Europass připravuje letos pro studenty účast na řadě akcí, z veletrhů nás potkáte na DIDACTĚ v Třebíči, v Liberci na EDUCA MY JOB, v Praze na Profesia Days nebo v Brně na JobChallenge. Termíny akcí najdete v našem kalendáři akcí.

K nejtradičnějším veletrhům patří brněnský Gaudeamus, jehož XX. ročník se blíží. Je určen všem zájemcům o studium po maturitě, zejména studentům III. a IV. ročníků středních škol. Na veletrhu se dozvíte, na které české nebo renomované zahraniční univerzitě, vysoké, vyšší odborné nebo jazykové škole můžete studovat. Nevíte-li, jak se připravit na přijímací zkoušky, dozvíte se to na veletrhu. Veletrh se koná ve dnech 5. – 8. listopadu 2013 na brněnském výstavišti v pavilonech G1 a G2.

Rádi Vás ale uvidíme na všech našich akcích! Pokud Vás čeká hledání práce, jistě oceníte i naše rady a tipy, jak napsat životopis, motivační dopis, jak se připravit na pohovor nebo jak hledat práci.

A chcete-li si námi zasoutěžit, zapojte se do naší podzimní facebookovské soutěže, která právě probíhá a vkládejte fotky, videa nebo příspěvky na náš facebook (více na https://www.facebook.com/europass.cr). Vyhrát můžete zajímavé ceny.