03.03.2015Europass se představí na JOBS EXPO 2015 v Praze

Ve dnech 12. – 13. března se v Praze na Výstavišti koná mezinárodní veletrh pracovních příležitostí Jobs expo, jehož cílem je podpořit mobilitu práce a vyhledávat volná pracovní místa pro uchazeče nejen u nás, ale i v Evropě.

Na stánku Europassu a Národního informačního centra pro mládež Vám představíme vedle již zavedených dokumentů Europassu, jako je životopis nebo dodatek k osvědčení, i loňskou novinku – motivační dopis, který lze také vyplnit on-line na stránkách www.europass.cz. Poradíme Vám, jak vyplnit jednotlivé dokumenty Europassu, ukážeme Vám vyplněné vzory dokumentů a na stánku si můžete také vyzvednout leták Rady a tipy, kde jsou praktické informace k napsání životopisu, motivačního dopisu i k přípravě na pracovní pohovor.

Ve čtvrtek 12. března ve 13 hodin si můžete v rámci doprovodných akcí poslechnout přednášku koordinátorky Národního centra Europass Sylvie Boumové na téma Jak napsat motivační dopis.

Otevírací doba veletrhu je po oba dny od 10 do 18 hodin, vstup je zdarma. Více informací najdete na http://www.jobsexpo.cz/.

Těšíme se na Vás.