03.03.2011Europass najdete na veletrhu Jobs Expo 2011

Ve dnech 17. – 18. 3. 2011 se Národní centrum Europass ČR zúčastní veletrhu pracovních příležitostí Jobs Expo 2011 na holešovickém výstavišti v Praze. Veletrh je nástupcem zavedených akcí Job Days z minulých let.

Na našem stánku získáte od pracovníků NCE ČR nejpodrobnější informace o všech dokumentech osobního portfolia Europass, jejich získání, zpracování a použití. Uvítáme také, pokud se s námi přijdete podělit o své zkušenosti s Europassem!

Pozvánka na veletrh JOBS EXPO 2011 ke stažení

Tisková zpráva JOBS EXPO 2011 ke stažení

JOBS EXPO 2011
Mezinárodní veletrh pracovních příležitostí se nezadržitelně blíží. Mimořádná dvoudenní akce s názvem JOBS EXPO propukne už 17. a 18. 3. 2011 v Průmyslovém paláci na Výstavišti v Praze – Holešovicích. Jde o ojedinělou příležitost pro zájemce hledající práci a zároveň o šanci pro zaměstnavatele najít spolehlivého zaměstnance. Veletrh JOBS EXPO může oslovit během pouhých dvou dnů tisíce uchazečů o pracovní příležitost na současném trhu práce. Záštitu nad tímto veletrhem převzalo Ministerstvo práce a sociálních věcí.
Veletrh je otevřen nejen zájemcům o práci, ale také širokému spektru personálních agentur, internetových pracovních portálů, specialistům na vzdělávání, odborníkům na čerpání evropských fondů v oblasti zaměstnanosti a dalším specialistům na trhu práce, včetně pojišťoven a organizací zabývajících se poradenskou činností při zprostředkování pracovních příležitostí. Na své si rozhodně přijdou i studenti a zájemci o práci v zahraničí. Atraktivní nabídku mezinárodních výměnných programů, informací o studiu v zahraničí najdete v sekci Educa.
Velmi důležitou součástí veletrhu JOBS EXPO je velmi pestrý doprovodný program, který jsme pro Vás přichystali. Návštěvníci si budou moci bezplatně vyzkoušet s odborníky na slovo vzatými například pracovní pohovory, správné sepsání svého životopisu, motivačního dopisu, naučí se vypočítat si čistou mzdu, dostanou rady, jak nenaletět při podpisu pracovní smlouvy, jak vyjednávat o platu a benefitech, ověří si, zda li by zvládli  pohovor v cizím jazyce, například v německém, anglické nebo francouzském. Po oba dva dny budou také probíhat jednotlivé semináře a workshopy zaměřené na problematiku pracovně právních vztahů či aktuálních legislativních změn. Budeme mít také zajímavé tipy a rady i pro zájemce o flexibilní pracovní úvazky, pro maminky na rodičovské dovolené i po rodičovské dovolené.  Pro personalisty jsou dále připraveny programy s tématikou talent managementu, vzdělávání, pořádání Assessment center apod.
Podrobný program veletrhu JOBS EXPO 2011 naleznete na internetových stránkách www.jobsexpo.cz nebo na www.incheba.cz. Na mezinárodní veletrh JOBS EXPO je vstupné zdarma. Těšíme se na Vás.
.
Více informací Vám sdělí
Markéta Holatová
tisková mluvčí
tel.: +420 220 103 297
mobil: + 420 724 035 472
email: m.holatova@incheba.cz